To Top
Kıbrıs Green Box

TV program yapımcılığı ve çekimleri başlı başına iyi planlanması gereken bir süreçtir. Pre-prodüksiyondan (Hazırlık aşaması) Post-prodüksiyona (Yapım aşaması) kadar titiz, profesyonel bir çalışma ve düzen içerisinde ilerlemesi gerekmektedir. TV’lerde yayınlanan haber bültenleri veya programların TV standardına uygun format ve kalitede çekim ve dijital montajı içermesi gerekmektedir. Günümüz teknoloji çağında önemli bir yeri olan naklen yayınlarda, yayınların programlandığı şekilde aksama olmaksızın gerçekleştirilmesini sağlamak ve hedef kitleye ulaşması ile sonuç odaklı yayınlar gerçekleştirmek deneyim ve teknik donanım gerektirmektedir.

Interweb Media Solutions, sanal stüdyo ortamında hazırlanan programları ile sorunsuz ve kesintisiz yayınlar yapmaktadır.

Belgesel film yapımı da oldukça karmaşık bir süreçtir. Fotoğraflar, röportajlar, video görüntüleri, seslendirme ve müzik ile oluşturulan içerikler titizlikle kurgulanmalıdır.

“Dönemin Adamları” belgesel filminin Pre-prodüksiyondan Post-prodüksiyona her aşaması, Interweb Media Solutions tarafından yapılmıştır.